Bllok kartvizitash Siam

Prodhuesi: Siam

Kodi Produktit: p816

Bllok Siam per vendosjen e kartvizitave. Ne kete bllok mund te ruhen deri ne 200 kartvizita. Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkurruese ne treg.

Ne tregohemi te kujdesshem ne perzgjedhjen e partnereve tane per te sjelle prane jush produkte cilesore. Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojitet ne zyra, institucione si dhe artikuj shkollore.

Additional information

Permasa

12 x 27 cm