Cilindra per te gjitha llojet e printerave dhe fotokopjeve

Showing the single result

Brother 74 RF

Prodhuesi: Brother

Modeli:  PC74RF

Toner Brother per printera Inkjet. Toner me boje te zeze qe mund te printoj ne total 140 flete. Ky produkt cilesor ofron saktesi dhe definicion te larte per dokumentat e printuar. Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkurruese ne treg.

Ne tregohemi te kujdesshem ne perzgjedhjen e partnereve tane per te sjelle prane jush produkte cilesore. Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojitet ne zyra, institucione si dhe artikuj shkollore.